LANGŲ DEKORAS KRETINGOJE, KLAIPĖDOJE, KĄ PASIRINKTI?

LANGŲ DEKORAS KRETINGOJE, KLAIPĖDOJE, KĄ PASIRINKTI?

Ką pasirinkti langų dekorui?

Jeigu norite išsirinkti langų dekorą Kretingoje, Klaipėdoje ar jos apskrityje, susisiekite su mumis ir mes padėsime išspresti visus iškilusius klausimus. Visai nebūtina šiais laikais langų dengti dieninėmis ir naktinėmis užuolaidomis. Dabar yra daug paprasčiau. Apsisaugojimui nuo saulės spindulių ir įkyrių praeivių žvilgsnių gelbsti lengvutės žaliuzės ar roletai. Tai puiki alternatyva užuolaidoms ir puikus akcentas namų interjerui. 

Roletai puikiai atlieka užuolaidų funkciją, suteikia patalpai jaukumo bei neužgožia erdvės, todėl palangę drąsiai galima dekoruoti gėlėmis. Roletai praktiškesni nei užuolaidos, nes tekstiliniai audiniai yra impregnuojami. Audinių pasirinkimas yra labai platus, todėl reikėtų pirmiausia atkreipti dėmesį kokiam kambariui roletas bus skiriamas. Miegamajame tinka tamsesni bei tankesni audiniai, arba visai nepralaidūs šviesai. Kambaryje, kuriame yra žiūrimas televizorius arba dirbama kompiuteriu, rekomenduojama rinktis saulę atspindinčius audinius.Dažniausiai pasirenkami šviesių atspalvių audiniai, rečiau –ryškūs ir raštuoti. 

Tie, kurie nori patys reguliuoti į kambarį patenkantį šviesos kiekį, rankasi žaliuzes. Horizontaliomis žaliuzėmis galima reguliuoti į patalpą patenkantį šviesos srautą pagal poreikius.  Esant poreikiui patalpą galima užtamsinti visiškai. 

Tiek žaliuzes, tiek roletus – lengva prižiūrėti. Pavyzdžiui,  impregnuotų audinių suteptą vietą dažniausiai rekomenduojama pavalyti drėgna šluoste ar švelnia valymo priemone. Susikaupusioms dulkėms periodiškai pašalinti pakanka paprasčiausio dulkių siurblio. Jeigu audinys susitepė smarkiai, galima kreiptis į valyklą arba netgi audinį galima pakeisti nauju, roleto mechanizmą paliekant tą patį.

Nuo vabzdžių apsaugos tinkleliai

Atėjus šiltiems orams vertėtų nepamiršti ir praktinės pusės. Vasarą ypatingai padaugėja įvairiausių vabzdžių, nuo jų patariama apsiginti naudojant apsauginius tinklelius langams ir durims. Apsauginiai tinkleliai yra komfortiški ir 100 procentų efektyvūs ir beveik nepastebimi. Tinklelius nuo vabzdžių yra nesunku pritaikyti įvairių formų ir tipų langams bei durims. Visi tinkleliai yra tvirtinami iš patalpos vidaus. Atėjus šaltajam metų laikui tinklelius lengvai ir patogiai galima nusiimti ir pasidėti iki šiltojo laikotarpio. Tinkleliai nuo vabzdžių gali būti rėminiai, ruloniniai, durelių tipo arba plisuoti.

Share this post