APSAUGINIAI TINKLELIAI NUO VABZDŽIŲ

APSAUGINIAI TINKLELIAI NUO VABZDŽIŲ


Project Description

Atšilus orams taip ir norisi plačiai atverti kambario langus ir mėgautis puikiu oru, tačiau pravėrus langus į namus skuba įvairiausi vabzdžiai, kurie trikdo ramybę. Kad galėtumėte ramiai mėgautis, patariama įsidėti apsaugą nuo vabzdžių – tinklelius. Jie ne tik puikiai apsaugos nuo įvairiausių vabzdžių, bet į namus negalės patekti ir įvairūs vasarą skrajojantys pienių pūkai. Šie tinkleliai puikus sprendimas ir alergijas turintiems žmonėms, kurie alergiški įvairioms žiedadulkėms, nes tinklelis sumažina ir žiedadulkių patekimą į namus. 

Galimas apsauginių tinklelių nuo vabzdžių pasirinkimas:

Tinklelis – rėmelis. Tai lango angoje įmontuojamas specialus rėmelis su tinkleliu, kuris yra tvirtinamas prie lango rėmo specialiais laikikliais. Tinkleliai atsparūs drėgmei, karščiui bei šalčiui. Pasibaigus vebzdzžių bei žiedadulkių sezonui tinklelį galima nuimti ir uždėti atėjus naujam šiltajam sezonui.

Tinklelis – roletas. Šis tinklelis veikia tradicinių roletų principu. Jį galima susukti į specialią kasetę lango arba durų viršuje. Apsaugai užtikrinti yra montuojami specialūs šepetėliai, kurie neleidžia vabzdžiams patekti pro nelygius paviršius ir dėl jų susidariusius tarpus.Šis roletas – tinklelis gali būti montuojamas prie lango rėmo arba įvairiose nišose.

Tinklelis – durys. Patogus sprendimas balkono arba terasos durims. Ypač patogu naudoti tose vietose, kur durys yra itin dažnai varstomos. Šie tinkleliai nuo vabzdžių yra montuojami nišose arba prie durų rėmo. Į šio tipo konstrukciją galima dėti antialerginį tinklelį, kuris apsaugo ne tik nuo vabzdžių, bet ir nuo alergijas sukeliančių žiedadulkių. 

Apsauginių tinklelių nuo vabzdžių privalumai 

  • Patikima apsauga nuo vabzdžių;
  • Lengai įdedamas ir išimamas tinklelis;
  • Tvirta konstrukcija;
  • Paprasta priežiūra;
  • 5 metų garantija.