Lizingas

Langai durys bendradarbiauja su MOKI LIZINGAS ir SB LIZINGAS paslaugomis. Nuo šiol užsisakyti mūsų paslaugas ir apmokėti lizingu itin paprasta!

Daugiau apie Mokilizingą.

Per 17 savo veiklos metų Lietuvoje „Mokilizingas“ įgijo didelį vartotojų pasitikėjimą – 7 iš 10 bendrovės klientų paslaugomis naudojasi du ir daugiau kartų. Įmonė teikia lizingo ir vartojimo paskolos paslaugas. Įmonės klientais jau yra tapę beveik 900 tūkst. Lietuvos gyventojų, kurie pasirašė daugiau nei 2 mln. sutarčių. Per metus sudaroma virš 35 mln. eurų vertės naujų finansavimo sutarčių. „Mokilizingo“ paslaugas teikia apie 2300 partnerių visoje Lietuvoje. Bendrovė priklauso Estijos bankui LHV ir Lietuvos investicinei bendrovei „Zabolis Partners“. Nuo 2015 m. rudens įmonės filialas „Mokilizings“ veikia kaimyninėje Latvijoje.

Arba galite rinktis SB Lizingą, štai keletas jo privalmų Kodėl verta pirkti išsimokėtinai per „SB lizingą“?

  • Nėra jokių paslėptų mokesčių;
  • Jei esate mūsų klientas, sudarydami naują pirkimo išsimokėtinai sutartį gausite nuoladą palūkanoms*;
  • Kreditui reikiamų dokumentų kiekis – minimalus; o sąlygos – patrauklios;
  • Naudositės vienu plačiausių Lietuvoje įmokų surinkimo tinklu;
  • Gausite finansavimą prekėm, kainuojančioms nuo 40 iki 6000 Eur ir pasirinksite mokėjimo terminą – nuo 3 mėn. iki 3 metų;
  • Pasirinksite Jums patogiausią mėnesio dieną kredito įmokoms mokėti ir kas mėnesį mokėsite vienodas sumas.

*Nuolaida taikoma klientams tinkamai ir laiku vykdžiusiems pagal paskutinę pilnai išmokėtą sutartį savo įsipareigojimus. Sutartį sudarant akcijos sąlygomis, nuolaidos nesumuojamos.