Roletai stoglangiams

Roletai stoglangiams


Project Description

Vis dažniau gyvenamųjų namų viršutiniuose aukštuose ar palėpėse dedami stoglangiai, pro kuriuos tvieskia kylančios saulės spinduliai, kurie dažnai pakelia iš miego. Šiems langams turime specialų produktą.

Roletai stoglangiams – tai sistema, kuri veikia itin sklandžiai netgi ant pasvirusių langų. Specialios kreipiančiosios efektyviai sulaiko audinį, dėl to tarp roleto ir lango kraštų nelieka jokio tarpo. Tai – išmintingas sprendimas praktiškumo ir skoningo interjero mėgėjams.

Šie roletai yra specialiai pritaikyti pasvirusiems stogo langams ir yra itin paprastai valdomi rankenėle arba spyruokliniu mechanizmu. Šio mechanizmo pagalba, roleto medžiaga automatiškai susisuka ant vamzdžio, o šis vamzdis gali būti uždengtas specialiu profiliu. Roletai stogo langams yra lengvai užfiksuojami norimoje padėtyje ir aukštyje, kadangi jų šonuose įmontuojami specialūs antgaliai. Roleto valdymo rankenėlė yra įmontuota apatiniame profilyje.

Namuose sumontuoti stogo roletai yra ekonomiškas sprendimas, kadangi jų nauda pastebima ir vasarą, ir žiemą. Roletai ne tik apsaugo nuo saulės spindulių, bet taip pat vasaros metu jie apsaugos kambarį nuo per didelio įkaitimo.. Žiemos metu roletai padės sulaikyti kambaryje esančią šilumą ir neleis jai patekti į lauką. Roletai stogo langams yra puikus sprendimas norintiems stilingos ir funkcionalios langų uždangos.

Stoglangių roletų privalumai:

  • Pritaikyti pasvirusiems stogo langams;
  • Lengvai pritaikomos visiems stoglangių tipams;
  • Valdomi rankenėle arba spyruokliniu mechanizmu;
  • Plati audinių bei spalvų paletė.