LANGAI GEALAN S9000

LANGAI GEALAN S9000


Project Description

Ypatingai tvirta,sandari,šilumą sulaikanti sistema GEALAN S 9000.

GEALAN S9000 šilti langai, tai viena šilčiausių ir tvirčiausių profilių konstrukcija šiuo metu esnčių rinkoje. Plastikiniai langai S9000 puikiai tiks jūsų namui ar butui,pagal savo šilumines charakteristikas gali būti montuojami net pasyviuose namuose kur šilumos laidumo rodikliai yra įtin aukšti.Standartiškai siklinami 48mm storio stiklo paketais,o naudojant STV stiklinimo technologijas (stiklo paketo klijavimas visu profilio perimetru) galima stiklinti net iki 54 mm storio stiklo paketu.

Tvirti langai. Tvirtumą suteikia nepaprasta cinkuoto plieno armatūra kuri montuojama  S9000 profilių viduje ir tai leidžia mums gaminti labai didelių gabaritų gaminius.Ko gero tai tvirčiausia armatūra kuri yra montuojama plastikiniuose langų profilių sistemose.

Sandarūs langai.Sandarumą langams suteikia papildoma trečia tarpinė kuri ne tik apsaugo patalpas nuo šalčio, bet dar labiau pagerina garso pralaidumą nes sukuria papildomai dar vieną kamerą.

Tvirti,gražūs ir ilgaamžiai langai GEALAN S9000 tarnaus Jums ilgus metus.

Techniniai duomenys

Profilis

6 kamerų profilis

Varčia

Varčios plotis – 82,5 mm

Stiklo paketas

52 mm storio 3 stiklų stiklo paketai.

Apkaustai

Atidaromieji-atverčiamieji apkaustai ir plienu dengtos uždarymo ir atvertimo plokštelės užtikrina lango saugumą pačioje pažeidžiamiausioje vietoje – varčios apatinėje dalyje.

Tarpinės

3 sandarinimo tarpinės užtikrina dar geresnę šilumos ir garso izoliaciją

Spalva

Spalvoti langai ir durys gaminami iš spalvotų GEALAN ACRYL COLOR arba laminuotų medienos raštus imituojančia plėvele profilių. Armavimui naudojami 2 mm storio cinkuoto plieno profiliai, kurie saugo langą nuo temperatūros svyravimo sukeltų deformacijų

Garantija

5 metai