LANGAI GEALAN S8000

LANGAI GEALAN S8000


Project Description

Plastikiniai langai GEALAN S 8000

Ilgaamžiai, šilti ir patvarūs plastikiniai langai Gealan S 8000 pasižymi labai geromis šilumos ir garso izoliacijos savybėmis. Tai ypatingai aukštos kokybės ir klasikinio dizaino profilių sistema, kuri pagaminta iš 6 kamerų, 74 mm pločio profilio, gali būti įstiklinti 2-jų arba 3-jų stiklo paketais, kurių storis net iki 44 mm. Lyginant 6 kamerų profilį su 3 kamerų profiliu tai 6 kamerų plastikiniai langai yra 25% šiltesni. GEALAN S 8000 sistemos plastikiniai profiliai sertifikuoti ir atitinka visus normatyvinius reikalavimus. Jūsų pasirinkimui siūloma didelė spalvų bei medieną imituojančių raštų įvairovė.

PRIVALUMAI

Profilis

6 kamerų profilis. 74 mm rėmo plotis. Kokybiška, patvari konstrukcija.

Varčia

Varčios plotis – 74 mm.

Stiklo paketas

Galima pasirinkti 2 arba 3 stiklų paketą. Pasižymi labai geromis šilumos ir garso izoliacijos savybėmis.

Apkaustai

Atidaromieji – atverčiamieji apkaustai ir plienu dengtos uždarymo ir atvertimo plokštelės. Tai užtikrina lango saugumą varčios apatinėje dalyje.

Tarpinės

Naudojamos ekologiškos ir nekenksmingos tarpinės. Gali būti juodos arba baltos.

Spalva

Spalvoti langai ir durys gaminami iš spalvotų GEALAN ACRYL COLOR arba laminuotų medienos raštus imituojančia plėvele profilių. Armavimui naudojami 1,5 mm storio cinkuoto plieno profiliai, kurie saugo langą nuo temperatūros svyravimo sukeltų deformacijų.

Garantija

5 metai