Brügmann langų profiliai

Brügmann langų profiliai


Project Description

Brugmann profilio plastikiniai langai pasižymi labai geromis termoizoliacinėmis, triukšmo slopinimo  charakteristikomis, šiuolaikišku dizainu bei patrauklia kaina. Brugmann plastikiniai langai yra patvarūs, atsparūs klimato pokyčiams ir ilgaamžiai. Šios savybės yra labai svarbios atsižvelgiant į plastikinio lango patiriamus išbandymus, kuriuos įtakoja Lietuvoje ryškiai jaučiami keturi metų laikai.

Brugmann profilių sistemoje suapvalinti langų profiliai parodo aukščiausią šiuolaikinių PVC langų kokybę. Aukštos kokybės PVC panaudojimas užtikrina profilių, o taip pat ir langų stabilumą, lengvą valymą ir ilgaamžiškumą. Garso ir šilumo izoliacija sumažina energijos sąnaudas. Šie langai gali būti atidaromi, atverčiami, arba atidaromi ir atverčiami kartu. Panaudojus šias sistemas, galima pagaminti terasos duris, taip pat ir sumdomas duris.

 

Techniniai duomenys

Profiliai

sistemos Brugmann ARTLine, plastikinio lango rėmo plotis 73mm, o varčios 84 mm;

Armatūra

cinkuoto plieno specialios konfigūracijos, užtikrinanti tvirtą lango konstrukciją;

Stiklo paketas

dviejų stiklų paketas su vienu selektyviniu stiklu,  stiklo paketo storis 24mm, kamera užpildytą argono dujomis siekiant aukščiausio sandarumo;

Apkaustai

ROTO tvirtinami į armuotę, padidinto saugumo, grybelio formos sklastelėmis, atitinkantys keliamus EU standartus;

Vėdinimas

Vėdinimui naudojamas mikroventiliacinis priedas;

Apsauga

Apsauga atitinka aukščiausius reikalavimus, naudojamos technologijos ROTO apkaustai, 3 kampų prieš įsilaužimo  varčios, rankenos klaidingo pasukimo kokybiška apsauga.